Z miłości i pasji do drewna

Sielanka wyrosła z miłości do drewna i pasji do drewnianego budownictwa. Od 2009 roku skupia najlepszych w Polsce mistrzów ciesielstwa i stolarstwa. Na przestrzeni lat wyspecjalizowała się w budowie i kompleksowym wyposażaniu domów drewnianych, w tym domów z bali.

Obecnie w ofercie Sielanki znajdują się również piękne i trwałe schody drewniane. Szeroka oferta schodów jest naturalną konsekwencją rozwoju firmy. Wiedza i doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze techniczne pozwala nam łączyć tradycję z nowoczesnością, oferując projekty drewniane najbardziej wymagającym Klientom.

Siłą Sielanki, która rodzi zaufanie i zadowolenie Klientów jest przede wszystkim technologia suszenia i heblowania drewna oraz dokładność i precyzja. Zlecenia wykonujemy terminowo. Działamy głównie na terenie Polski i Europy. Mamy kilka ekip montażowych, które mogą realizować zlecenia w różnych miejscach jednocześnie.

Powierzenie nam odpowiedzialności za budowę i współtworzenie klimatu domu jest dla nas wyzwaniem, którego podejmujemy się z pasją.

solidnie i kompleksowo

Oferujemy schody drewniane na zamówienie. Przygotowujemy indywidualne projekty schodów, gwarantujemy staranne wykonawstwo i montaż. Wykonujemy schody na lata.

pasja i doświadczenie

Nasi stolarze to najlepsi specjaliści. Kunszt szlifowali od pokoleń. W każdym detalu widać ich zamiłowanie do drewna. Pieczołowicie wykonują zlecenia, przykładając najwyższą wagę do najdrobniejszych szczegółów.

wyselekcjonowane drewno

Starannie dobieramy drewno na schody, bo to kluczowy czynnik do realizacji pięknego i trwałego projektu. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami z Polski, Europy i świata.

technologia

Wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy, umożliwiający zaawansowaną obróbkę drewna. Drewno na schody starannie suszymy i zabezpieczamy. Gwarantujemy satysfakcję na lata.

projekt

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przygotowujemy projekt schodów dopasowany do charakteru wnętrza i potrzeb Klienta. Każdy projekt wizualizujemy w technologii 3D gratis!

styl

W naszej ofercie znajdują się drewniane schody stylowe, schody rustykalne, schody nowoczesne, schody proste, kręte, wpuszczane... Zrealizujemy każde marzenie o schodach: od prostoty po wyrafinowane projekty.

terminowość

Dotrzymujemy umówionych zobowiązań! Wykonujemy schody z drewna szybko i w terminie.

cena

Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwalają nam oferować schody drewniane w atrakcyjnych cenach.

w ofercie również:

BIURO

ul. Spokojna 21
55-002 Dobrzykowice Wrocław / Polska

pon.-pt.   9.00-17.00
sobota  10.00-14.00

Prosimy o telefoniczne umawianie spotkań.

KONTAKT

telefon: +48 71 7253422
faks: +48 71 7230021
mobile: +48 795722111

technolog@sielanka.eu

DOJAZD